У Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України триває відбір проєктів термомодернізації громадських будівель. Фінансування здійснюється в рамках Фінансової угоди (Проект «Енергоефективність громадських будівель в Україні») між Україною та Європейським інвестиційним банком.

Радниця голови Асоціації міст України Оксана Продан розповіла в ефірі 5 каналу, що законопроєкт про позбавлення повноважень депутатів місцевих рад демонструє бажання окремих політичних сил та їх представників максимально обмежити демократію в країні.

6 вересня 2023 року відбулася друга навчальна онлайн-зустріч з вирішення проблемних питань у сфері публічних закупівель, в якій взяли участь сільські, селищні, міські голови, їх профільні заступники, представники Міністерства економіки України.

Під час зустрічі учасники обговорили комплексні підходи і можливості сучасних інструментів закупівель та проблемні питання органів місцевого самоврядування у сфері публічних закупівель й пропозиції щодо їх вирішення.

Про вето на Законопроєкт 5655 під петицією до Президента України проголосували 42 090 громадян України.

Про вето на Законопроєкт 5655 до Президента України звернулись майже 1000 депутатів 57 сільських, селищних, міських рад.

Розпорядженням КМУ від 24 січня 2023 року №62-р  індустріальний парк «Менський» включено до Реєстру індустріальних(промислових) парків.

Ініціатор створення індустріального парку «Менський»: Менська міська рада (15600, Чернігівська область, Корюківський район, місто Мена, вулиця Героїв АТО, № 6).

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)