17 / Лютий, 2023
Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ у партнерстві з Асоціацією міст України продовжують допомагати сім'ям з дітьми, які постраждали від війни. 

За надану фінансову допомогу 1,5 млн грн в рамках проєкту «Громади, дружні до дітей та молоді» у Білозірській, Уманській громадах Черкаської області та Кременчуцькій громаді Полтавської області закупили необхідне обладнання та товари для облаштування  місць проживання внутрішньо переміщених осіб.

У гуртожитках комунальної власності Кременчуцької громади облаштували меблями, побутовою технікою та товарами для дому місця тимчасового проживання ВПО. Завдяки закупленим товарам було облаштовано 26 кімнат та 104  ліжко-місць.

У Білозірській громаді забезпечили товарами першої необхідності (побутовою  технікою, гаджетами, велосипедами, господарським інвентарем, посудом) внутрішньо переміщених осіб, а також сім'ї з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах внаслідок війни. Загалом допомогу отримали 3436 осіб, з них 582 дитини.

У рамках проєкту надали продуктові та санітарно-гігієнічні набори 975 сім’ям з дітьми, які  проживають в Уманській  громаді, з них 1459 дітей. Тут облаштували соціальний готель на 8 квартир з 30 ліжко-місцями для транзитного перебування і тимчасового проживання сімей ВПО. Також закупили обладнання та приладдя для кухні Центру інтегрованих соціальних послуг, де готується гаряча їжа для тих, хто тимчасово проживає та транзитно перебуває в громаді.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)