18 / Жовтень, 2023

17 жовтня 2023 року Олександр Слобожан, Виконавчий директор Асоціації міст України, взяв участь у відкритті XX Міжнародної спеціалізованої виставки «КомунТех 2023», яка проходить у Києві в рамках комплексу виставок муніципального господарства.

Тематика виставки - комунальна техніка, спецтехніка, міський транспорт, благоустрій, управління відходами, комунальна теплоенергетика, утримання житлового фонду, Smart-City.

У відкритті заходів узяли участь:

Олександр Бутенко, Заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України

Наталія Латиш, т.в.о. Голови Державного агентства водних ресурсів України,

Олег Бондаренко, голова Комітету ВРУ з питань екологічної політики та природокористування,

Дмитро Кисилевський,  Заступник Голови Комітету ВРУ з питань економічного розвитку,

Руслан Іллічов, Генеральний директор Федерації роботодавців України.

 

Олександр Слобожан від імені 1031 громади-члена Асоціації міст України привітав учасників та організаторів ювілейної виставки. Він наголосив, що серед учасників багато керівників і фахівців органів місцевого самоврядування, які займаються вирішенням питань комунального господарства. Олександр Слобожан звернув увагу на важливість проведення тематичної конференції та кількох профільних майданчиків із надзвичайно високим рівнем представництва з боку законодавчої і виконавчої влади, адже дозволяє спілкуватися, зав’язувати контакти між бізнесом, муніципальною владою й експертами. «Під час таких заходів обговорюються ініціативи і ваша проблематика, з якою ви щоденно працюєте на землі, і потім це втілюється в зміни до законів та нормативно-правових актів», - наголосив Виконавчий директор Асоціації міст України і побажав усім плідної роботи.

Щорічна виставка вкотре зібрала представників державної влади, місцевого самоврядування, підприємств сфери ЖКГ, бізнесу, громадського сектору.

У рамках виставки відбулась Науково-практична конференція «Особливості роботи підприємств ЖКГ, ОСББ, ЖБК та управителів багатоквартирних будинків у період воєнного стану», організована Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Запрошуємо відвідати виставку та взяти участь у тематичних заходах.

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)