24 / Серпень, 2023

Про це в ефірі Суспільного заявила Оксана Продан, радниця Голови Асоціації міст України. Вона зазначила, що в презентованій платформі "Mariupol Reborn" головним з 12 блоків є відбудова громад та повернення людей.

«Маріуполь презентував у Дніпрі окрему платформу "Mariupol Reborn" – це 12 напрямків того, як громада після Перемоги бачить своє покрокове відновлення. Насправді, це величезна подія для всіх нас, коли люди, які змушені були тікати зі свого міста, знаходяться по всій території України в різних населених пунктах – планують нашу країну після Перемоги».
Дуже важливим є збереження податку з доходів фізичних осіб, як мінімум 64% збереження військового ПДФО, тому що саме ті сильно зруйновані громади відбудовують за рахунок цього військового ПДФО житло, бізнес і тим самим дають можливість людям повертатися. Повернути людей ми можемо в тому випадку, якщо створимо для них можливості, тому над цим ми повинні працювати», - розповіла Оксана Продан.

Вона також зазначила, що 23 серпня 2023 року, громади, які перебувають в окупації, але їхнє місцеве самоврядування, голови, військові адміністрації працюють на підконтрольній території України та деокуповані громади підписали Декларацію незламних міст:

«Очолив цю ініціативу Маріуполь. Декларація незламних міст, це про те, як громади будуть всі разом відновлюватися, відбудовуватися після нашої Перемоги».

Докладніше за посиланням. 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)