06 / Липень, 2022
5 липня Асоціація міст України спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства і Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру провела вебінар  «Зміни, які відбулись у земельному законодавстві під час воєнного стану».
Модерувала захід експертка АМУ із земельних  питань та комунального майна Тетяна Медвецька.
Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан презентував тематику вебінару та наголосив, що важливі зміни у законодавстві потребують спільних коректив. "Особливу увагу Асоціація міст України приділяє зараз змінам, які необхідно ініціювати з питання внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 09.06.2021р. №590 «Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану» (зі змінами) в частині доповнення переліку видатків спеціального фонду місцевого бюджету, що можуть здійснюватися в умовах воєнного стану” - сказав він.
Начальник Управління регулювання аграрних ресурсів Міністерства аграрної політики та продовольства Ольга Пазинич у вітальному слові, зокрема, зазначила: “Земля є важливою складовою нашого економічного розвитку,  в умовах воєнного стану продовольча безпека держави набуває критичного значення і це вимагає використання всіх доступних земельних сільськогосподарських угідь для забезпечення інтенсивного розвитку сільськогосподарського виробництва".
Під час вебінару фахівці Держгеокадастру розкрили такі питання:
Відновлення роботи Державного земельного кадастру в умовах воєнного стану.
Спікер: Ігор Кирилюк, заступник директора Департаменту ведення державного земельного кадастру  презентація .
Земельні відносини під час воєнного стану: зміни що стосуються проведення і використання нормативно-грошової оцінки земельних ділянок, а також проведення земельних торгів.
Спікери: начальник Управління ринку та оцінки земель Людмила Спіцина та начальник відділу оцінки земель Сергій Прокопенко презентація .
Реалізація повноважень з державного контролю за використанням та охороною земель органів місцевого самоврядування.
Спікер: начальник відділу планування організаційного забезпечення та контролю за здійсненням інспекторської діяльності Департаменту контролю за використанням та охороною земель Наталія Козаченко презентація.
Реалізація повноважень у сфері землеустрою у період воєнного стану органів місцевого самоврядування.
Спікер: директор Департаменту землеустрою, використання та охорони земель Ольга Гавлюк.
 
Відео вебінару:
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)