В Одеському РВ АМУ вивчали аспекти законодавства у сфері публічних закупівель

14 / Липень, 2017
14 липня в Одеському регіональному відділенні Асоціації міст України відбувся практикум із застосування законодавства на тему: «Практичні аспекти  реалізації законодавства у сфері публічних закупівель. Система ProZorro». Захід  проведено в рамках  проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який  реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
У практикумі взяли участь представники органів місцевого самоврядування міст та об’єднаних територіальних громад області, які працюють у сфері публічних закупівель. Модератором заходу стала експерт з питань закупівель Наталія Дроздова.
Впродовж практикуму учасники отримали вичерпну інформацію про нормативно-правове регулювання системи державних закупівель, практичні приклади негативної та позитивної практики здійснення публічних закупівель, отримали від модератора корисні посилання щодо практики планування та проведення електронних торгів (допорогових,  українських, європейських), а також дізналися більше про електронні майданчики як інструмент здійснення публічних закупівель та  особливості роботи з ними.
Корисною стала практична частина практикуму, під час якої було надано поради щодо підготовки документів (протоколів, листів-відповідей тощо) та внесення змін в документацію торгів, поради з попередження порушень та рекомендації щодо вимог перевіряючих органів та громадських контролерів.
 
     

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)