В Івано-Франківському РВ АМУ навчали правильно заповнювати е-декларації

07 / Березень, 2017
6 березня у місті Коломиї з ініціативи Івано-Франківського регіонального відділення АМУ в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID, відбувся практикум на тему «Практика застосування антикорупційного законодавства. Електронна система декларування доходів».  Захід відбувся за сприяння Івано-Франківської облдержадміністрації та міського голови Коломиї Ігоря Слюзара. У ньому взяли участь заступник міського голови Коломиї Сергій Коцюра, виконавчий директор Івано-Франківського РВ АМУ Юрій Стефанчук, міські, селищні і сільські голови, очільники ОТГ, депутати місцевих рад та ін.
Модератор заходу регіональний консультант з юридичних питань (проект «ПУЛЬС», який впроваджує АМУ за підтримки USAID) Марія Баран розповіла про законодавчі вимоги з питань запобігання корупції.  
 
 
Начальник відділу кадрової роботи апарату облдержадміністрації Анатолій Мельничук поінформував про декларування доходів у електронній формі. Зокрема, він розповів про загальні вимоги щодо надання декларацій в електронній формі, форму декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, типи декларацій, терміни подання, звітний період. З порядком роботи в електронній системі декларування ознайомив учасників заходу начальник відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату ОДА Ігор Фіняк.
Підбиваючи підсумки практикуму, Юрій Стефанчук позитивно оцінив електронне декларування і наголосив, що це дуже добрий спосіб громадського контролю за доходами чиновників. А Марія Баран підкреслила, що такі заходи несуть практичне навантаження, сприяють недопущенню помилок при заповненні е-декларацій і зменшенню кількості осіб, які можуть потрапити під кримінальну відповідальність за внесення неправдивих відомостей.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)