23 / Червень, 2022
22 червня 2022 року Організація Обʼєднаних Націй (ООН) відзначила Україну найпрестижнішою премію у сфері публічної служби — UN Public Service Awards. Це щорічна нагорода, заснована 2003 року, якою відзначається передовий досвід у сфері державного управління та надання публічних сервісів.
Цьогоріч 22 червня також відзначається День державної служби ООН, під час якого й було оголошено переможців премії. 
UN Public Service Awards отримують кращі інституції та державні установи, що впроваджують найдієвіші підходи у сфері управління, чим забезпечують підвищення ефективності роботи уряду. 
Україна вперше здобула таку нагороду. У конкурсі Україну представляло державне підприємство «Прозорро.Продажі», яке адмініструє державну електронну торгову систему, де проходять онлайн-аукціони з продажу та здачі в оренду активів. 
Державна електронна торгова система Прозорро.Продажі визнана кращою серед 350 проектів з 58 країн світу. 
“Нагорода UN Public Service Awards сьогодні — ще один доказ того, що Україна вміє боротися і перемагати. А ще доводить світові, що здатна як держава впроваджувати ефективні сервіси для громадян і бути найкращою у цьому з-поміж інших країн. Так, державні онлайн-аукціони у системі Прозорро.Продажі за шість років допомогли відкрити громадянам та бізнесу доступ до сотень і тисяч державних та комунальних активів й дали можливість публічно за них змагатися. Прозорість та відкритість онлайн-аукціонів роблять їх ефективним інструментом для держави та громад реалізовувати своє майно та наповнювати бюджети, а бізнесу — отримувати ресурси для розвитку, навіть під час війни. Ця нагорода —  наш внесок як держкомпанії у те, аби про Україну чули якомога гучніше у світі”, — наголосив Олексій Соболев, директор ДП «Прозорро.Продажі». 
За шість років роботи ДП органи місцевого самоврядування та бізнес отримали понад 62 млрд грн доходу до бюджетів.
 
Асоціація міст України вітає ДП "Прозорро.Продажі" із здобуттям престижної світової нагороди та бажає подальших успіхів у справі розбудови в Україні прозорої та ефективної системи сервісів. 

Нагадаємо, 17 лютогопі підписано Меморандум про співпрацю між  Асоціацією міст України та Державним підприємством "Прозорро.Продажі"
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)