08 / Березень, 2023

В межах проєкту VNG International «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні» зустрілись представники Асоціації Нідерландських муніципалітетів VNG International та Асоціації міст України.

Українську делегацію, яка складалась з представників Херсонської міської громади,  Очаківської міської громади, Бориславської міської громади, Високопільської селищної громади, очолювала директор Запорізького регіонального відділення Асоціації міст України Тетяна Вощинська.

Учасники обговорили потреби для відновлення українських громад, базуючись на презентації української сторони.

За результатами зустрічі домовились започаткувати та провести Весняну онлайн-школу для муніципалітетів, а також розпочати підготовку планів відновлення та стратегій розвитку територій.

Додамо, проєкт розроблений в межах Стратегічного партнерства VNG International з Міністерством закордонних справ Нідерландів, фінансується Міністерством закордонних справ Нідерландів та впроваджується Агентством міжнародного співробітництва асоціації муніципалітетів Нідерландів VNG International у партнерстві з Асоціацією міст України.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)