30 / Квітень, 2017
Сьогодні проходять перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів у 47 ОТГ 19 областей України.
"Активна та згуртована громада – це ключ до добробуту і економічного благополуччя її мешканців. Тому я дуже радий, що ще 47 громад у 19 областях України вирішили йти шляхом децентралізації і сьогодні обирають місцеву владу. Маємо безліч прикладів підвищення якості життя там, де вже функціонують ОТГ. Це ще раз доводить, що ми на правильному шляху", - написав на своїй сторінці у Фейсбук Прем'єр-Міністр України Володимир Гройсман. 
"Сьогодні день народження 47 об'єднаних територіальних громад! Жителі  громад із 19 областей обирають своїх голів! Люди нарешті отримають нагоду змінити своє життя, своєї громади, а відтак – усієї України", – написав на своїй сторінці у Фейсбук  Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко. "Об'єднання громад – це нові можливості для відповідальних і небайдужих громадян. Які готові власноруч творити на своїх територіях Символи Змін – сучасні нові школи, дитсадки, будинки культури, дороги…Вірю, що люди оберуть справжніх Лідерів Змін. Справжніх господарників і менеджерів із щирим бажанням досягти успіху. Дієва, економічно активна громада – шанс на краще життя для кожного її мешканця. Сьогодні ОТГ демонструють розвиток і зростання. Відтак, і новостворені 47 ОТГ мають усі підстави розраховувати на успіх", - зазначив він.
"Асоціація міст України вважає, що процес створення спроможних громад стане незворотнім. І найближчим часом будуть прийняті рішення, що дозволять завершити процедуру об’єднання", – зазначив Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан.
Нагадаємо, перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів у 47 ОТГ відбуваються відповідно до постанов ЦВК від 24.01.2017 № 6 та від 14.02.2017 № 18 30 квітня 2017 року (читати далі).

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)