24 / Січень, 2024

З метою комплексної реалізації Закону України «Про управління відходами» у Верховній Раді зареєстровано три законопроєкти «Про упаковку та відходи упаковки» № 10066 від 18.09.2023, а також №10066-1  29.09.2023 та № 10066-2  від 04.10.2023.

З метою комплексного опрацювання законопроєктів Комітетом Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування на чолі з головою Комітету Олегом Бондаренком створено робочу групу, до складу якої увійшли представники міністерств та відомств, профільних асоціацій у сфері управління відходами, експертного середовища, суб’єктів ринку. Асоціація міст України також делегувала до складу Робочої групи свого представника – експерта Аналітичного центра АМУ Олега Гарника.

 

Робоча група активно працює над законопроєктами, так, на початку 2024 року відбулося 4 засідання – 4 та 9 січня, 16 та 22 січня, на яких обговорили у тому числі й повноваження органів місцевого самоврядування та їхню взаємодію з організаціями розширеної відповідальності виробника. Вже найближчим часом Робоча група закінчить доопрацювання цих законопроєктів і підготує компромісний варіант проєкту Закону України «Про управління відходами».

 

Асоціація міст України, з метою захисту інтересів органів місцевого самоврядування та їх комунальних підприємств, наполягатиме на врахуванні напрацьованих пропозицій до цих законопроєктів

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)