Тренінг з проектного менеджменту відбувся у Сєвєродонецьку

09 / Березень, 2017
27-28 лютого у місті Сєвєродонецьку пройшов тренінг з проектного менеджменту для міст та селищ Луганської області та Донецької області – членів Асоціації  міст України, а також об'єднаних територіальних громад.
Цей захід організований Луганським регіональним відділенням Асоціації міст України за підтримки проекту «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС).
Тренери Волинського ресурсного Центру навчали представників місцевого самоврядування розробляти розвиткові проекти, направлені на місцевий економічний розвиток, створення нових робочих місць, економію бюджетних коштів в результаті ефективного муніципального енергоменеджменту, відкриття нових можливостей та створення нових інституцій та якісних сервісів.
Особливо це стосується проектів за рахунок коштів Державного Фонду регіонального розвитку (ДФРР). З цього року планується виділення 10% від бюджету ДФРР на спортивну інфраструктуру, термомодернізацію навчальних та медичних закладів та на розвиток ЦНАПів. ДФРР в 2017 році складає 3,5 млрд. грн. В Україні на цей фонд передбачається 1% Державного бюджету, в той час як в розвинутих країнax – 30%.
 
  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)