27 / Жовтень, 2021
Мінрегіон розпочав роботу щодо внесення підприємств до Реєстру підприємств теплопостачальних та теплогенеруючих організацій, підприємств централізованого водопостачання та водовідведення, які беруть участь у процедурі врегулювання заборгованості.
Нагадаємо, що можливість включення підприємств тепло- та водопостачання до відповідного Реєстру передбачена Законом України «Про заходи, спрямовані на подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу» №1639-IX. Завдяки включенню до Реєстру підприємства зможуть розблокувати арештовані рахунки та укласти договори реструктуризації (на тривалий строк) заборгованості за спожиті енергоносії. У першу чергу до Реєстру будуть включатися підприємства, рахунки яких арештовані.

30 вересня 2021 року був укладений Меморандум про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 рр. між Урядом, НАК «Нафтогаз України», Офісом Президента України та Асоціацією міст України. 11 жовтня Уряд схвалив План дій з реалізації Меморандуму.​

 

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)