18 / Листопад, 2021
18 листопада Верховна Рада України ухвалила у першому читанні проєкт Закону «Про Загальнодержавну цільову соціальну програму «Питна вода України» на 2022 - 2026 роки» (№ 5723).
Урядовий законопроєкт затверджує загальнодержавну програму, спрямовану на забезпечення сталого розвитку та реконструкцію систем централізованого водопостачання, а також централізованого водовідведення у населених пунктах України. Реалізація передбачених програмою заходів, забезпечить населення України в достатньому обсязі безпечною питною водою.
Нагадаємо, що Асоціація міст України активно підтримувала розробку та прийняття законопроєкту №5723, яким передбачається забезпечення фінансування протягом 5 років заходів у галузі водопостачання та водовідведення. Загальний обсяг фінансування складає 28,5 млрд грн, з яких майже 17 млрд грн виділяється з державного бюджету, 11,5 млрд грн – з місцевих бюджетів. Завдяки активній позиції АМУ Мінфін отримав доручення при підготовці до другого читання проєкту Закону про Державний бюджету України на 2022 рік передбачити 1 млрд грн на реалізацію заходів Програми «Питна вода України» на 2022 - 2026 роки».
Асоціація міст України підтримує якнайшвидше доопрацювання до другого читання та прийняття законопроєкту №5723, а також внесення відповідних змін до проєкту Закону Про Державний бюджету України на 2022 рік.   
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)