Проведений АМУ аналіз Держбюджету на 2017 рік та стан виконання Закону "Про асоціації органів місцевого самоврядування" презентовано членам парламентського Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування

05 / Жовтень, 2016

5 жовтня Виконавчий директор АМУ М.Пітцик взяв участь у засіданні парламентського Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування. Він виступив перед народними депутатами щодо стану виконання та можливостей удосконалення реалізації Закону України «Про асоціації органів місцевого самоврядування».

Серед рекомендацій щодо покращення виконання Закону, Асоціація вбачає:

  • поширення ефективного діалогу на регіональний рівень (ОДА, облради, громади)
  • запровадження інструментів діалогу на двох рівнях: операційному (департаменти, спеціалісти) та управлінському (керівники)
  • запровадження каналів та інструментів спільної комунікації: спільні заходи, меседжі, спільні успіхи та відповідальність за невдачі.

Також Виконавчий директор Асоціації презентував проведений аналіз Держбюджету на 2017 рік в частині місцевих бюджетів, де висвітлено ключові моменти, проблемні питання та головні загрози у 2017 році для місцевого самоврядування.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)