Проект ПУЛЬС буде представлено на виставці-презентації у Верховній Раді України

03 / Травень, 2017
16-17 травня Апарат Верховної Ради України та Програма USAID «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичне парламентське представництво» проведуть 9-ту традиційну виставку-презентацію ресурсів організацій, що надають технічну, аналітичну та консультативну допомогу Верховній Раді України, – «Інформаційний ярмарок-2017».  
Участь у виставці-презентації візьмуть організації та проекти міжнародної технічної допомоги, українські неурядові організації. Асоціація міст України  представить Проект «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізується за підтримки USAID.
Організації-учасники матимуть змогу презентувати свої інформаційні матеріали народним депутатам України, помічникам-консультантам народних депутатів, працівникам секретаріатів парламентських комітетів, фракцій та груп, структурних підрозділів Апарату Верховної Ради України.
Під час заходу буде також презентовано оновлений довідник організацій/проектів/програм міжнародної донорської та технічної допомоги, який готує Програма USAID РАДА.
Довідково:
Подібний захід став традиційним. Перший - проведено у 1998 році для депутатів третього скликання, наступні - організовані для четвертого, п’ятого, шостого, сьомого та восьмого скликань і відбулись у 2003, 2006, 2008, 2009, 2013, 2015, 2016 рр. У презентації-виставці «Інформаційний ярмарок-2016» взяли участь 40 організацій.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)