10 / Листопад, 2022
 
Відбувся один із заходів в рамках Ініціативи «Громади, дружні до дітей та молоді», що спільно з Асоціацією міст України реалізує Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.
Олександр Слобожан, Виконавчий директор Асоціації міст України, спільно з Нінке Воппен, Головою Львівського регіонального офісу ЮНІСЕФ та Людмилою Паламар, Керівницею програм ЮНІСЕФ у західних областях, взяв участь у передачі Тернопільській міській раді в особі мера Сергія Надала, легкового автомобіля, придбаного для організації і функціонування мобільних бригад з надання соціальних послуг.
Таким чином, покращено доступ до соціальних послуг сім’ям з дітьми, що перебувають у складних життєвих обставинах, сім’ям, де вчинені факти домашнього насилля, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, іншим соціально незахищеним категоріям дітей та сімей з дітьми, в тому числі внутрішньо переміщеним особам. 
«Протягом цього року мобільна бригада в Тернополі надала понад 800 соціальних послуг, з новим автомобілем їх кількість значно збільшиться, більше людей отримають допомогу. А ми продовжуємо формувати запити на підтримку та знаходимо з нашими міжнародними партнерами рішення для кожної громади», - зазначив Олександр Слобожан.
Окрім того, в рамках підтримки громад ЮНІСЕФ та Асоціацією міст України Тернопіль придбав реанімаційну систему та неонатальний пристрій для фототерапії, які уже працюють в Перинатальному центрі Тернопільської міської лікарні а також обладнав дитячий куток в Службі у справах дітей міської ради. Завдяки цьому діти вже отримують якісніші медичні послуги та почуватись більш захищено в найкризовіших ситуаціях у громаді.

Нагадуємо, що Громади продовжують отримувати кошти для підтримки сімей з дітьми в межах спільного проекту ЮНІСЕФ та Асоціації міст України.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)