05 / Квітень, 2023

Для використання підприємствами ТКЕ, бюджетними установами і організаціями у квітні 2023 року режиму ПСО при споживанні природного газу, у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 липня 2023 року №812, необхідно заключити додаткові угоди з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг». Враховуючи велику кількість звернень від органів місцевого самоврядування щодо порядку укладення таких додаткових угод, Асоціація міст України організувала та провела нараду за участі Святослава Романяка, Начальника департаменту роботи з ТКЕ ТОВ ГК «Нафтогаз Трейдинг», Ігоря Савелієва, Начальника департаменту по роботі з бюджетними організаціями ТОВ ГК «Нафтогаз Трейдинг» та Ярослава Рабошука, Директора Аналітичного центру Асоціації міст України. Під час наради представники ТОВ ГК «Нафтогаз Трейдинг» та Асоціації міст України відповіли на запитання понад п’ятисот учасників зустрічі.

Для тих громад, які не змогли взяти участь в зустрічі, надаємо контакти відповідальних осіб Газопостачальноі компанії «Нафтогаз Трейдинг», які уповноважені надати консультації по укладенню додаткових угод в межах ПСО, а також пропонуємо ознайомитись із записом зустрічі, доступ до якого можна отримати у Регіональних відділеннях Асоціації міст України.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України продовжив на місяць режим ПСО, що дозволить підприємствам комунальної теплоенергетики забезпечити у квітні споживачів послуг гарячим водопостачанням і централізованим теплопостачанням.

Асоціація міст України наполягає на необхідності  продовження постачання природного газу за режимом ПСО  після закінчення опалювального сезону, оскільки в існуючих реаліях надання підприємствами ТКЕ послуг теплопостачання та гарячого водопостачання за іншими механізмами неможливе. Адже комунальні підприємства не отримали за поточний опалювальний сезон жодної компенсації різниці в тарифах, яка наразі становить 36 млрд грн.

 

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)