15 / Грудень, 2022
На початку грудня делегація Асоціації міст України взяла участь в триденній міжнародній конференції MUNIWORLD 2022 в Єрусалимі, Ізраїль. Конференція була присвячена світовій стійкості, муніципальним інноваціям, міському плануванню та мобільності. Мери та високопосадовці з провідних міст світу (близько 10 000 осіб) зібралися, щоб продемонструвати найкращі «smart city» рішення, обмінятися досвідом та обговорити ключові проблеми, що стоять перед сучасними містами.
До складу делегації Асоціації міст України увійшли представники органів місцевого самоврядування Одещини, Полтавщини, Вінниччини. Важливою частиною основної програми конференції стала відеотрансляція ексклюзивного інтерв'ю Голови Асоціації міст України, Київського міського голови Віталія Кличка. Він розповів про стан справ в українських містах та наслідки ракетних ударів по об'єктах критичної інфраструктури.
 
«росіяни намагаються знищити житлові будинки, критичну інфраструктуру – опалення, воду, електроенергію – це тероризм. путін хоче завоювати Україну без українців. Він військовий злочинець», — сказав В. Кличко.
  
 
У рамках свого члени делегації відвідали офіційне відкриття конференції та гала-вечір у Тель-Авіві за участю Президента Ізраїлю, провели зустрічі з мерами ізраїльських міст, побували на прийомі у мера Єрусалиму та ознайомилися з інноваційними рішеннями ізраїльської столиці.
На запрошення торгово-промислової палати Ізраїль-Україна, українська делегація відвідала фабрику виробництва безпекових кімнат та споруд «RB Doors» в місті Ашкелон. Учасники візиту обговорили будівництво захисних споруд для забезпечення безпеки цивільного населення та інфраструктури. Знайомство з ізраїльським досвідом допоможе знайти нові стратегії захисту громадян в умовах постійної загрози.
Візит відбувся на запрошення Федерації місцевих органів влади Ізраїлю у співпраці з торгово-промисловою палатою  Ізраїль-Україна.
  
Нагадуємо, у 2019 році Голова Асоціації міст України, Київський міський голова Віталій Кличко підписав Меморандум про співробітництво між Асоціацією міст України та Федерацією місцевих органів влади Ізраїлю. 

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)