«Подальший розвиток партнерських відносин з АМУ дуже важливий для нас», – Енергодарський міський голова Павло Музика

25 / Травень, 2017
У червні 2017 року виповнюється 25 років Асоціації міст України. Ми звернулися до  сільських, селищних та міських голів з проханням висловити свою думку щодо ролі АМУ у розвитку місцевого самоврядування в нашій країні, становленні спроможних громад.
Говорить Енергодарський міський голова Павло Музика:
- Висловлюємо подяку Асоціації міст України за плідну співпрацю у напрямку захисту прав та інтересів територіальних громад, сприяння їх соціально-економічному та культурному розвитку та вітаємо з визначною подією – 25-річчям АМУ.
Запровадження таких важливих інструментів, як лобіювання інтересів територіальних громад на рівні центральних та регіональних органів державної влади, надання інформаційної, організаційної та консультативної допомоги своїм членам, налагодження міжнародних побратимських зв’язків між містами тощо, дозволяє містам, селищам та селам підвищити конкурентоздатність, залучити внутрішні та зовнішні ресурси для розбудови місцевого потенціалу.
Подальший розвиток партнерських відносин з АМУ є дуже важливим для нас, адже впровадження реформи місцевого самоврядування підвищить спроможність міст-партнерів, що в свою чергу призведе до зміцнення муніципального сектору в Україні.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)