13 / Липень, 2017
13 липня Комітет Верховної Ради України з питань бюджету погодив розподіл 2,6 млрд грн Державного фонду регіонального розвитку, які будуть направлені на реалізацію регіональних проектів у 2017 році.
Нагадаємо, у Державному бюджеті передбачено 3,5 млрд грн Державного фонду регіонального розвитку.
Станом на сьогодні вже розподілено 3,37 млрд грн - 2,6 млрд грн сьогодні та 766 млн грн – на проекти що будуть фінансуватися з ДФРР у 2017 році. Проекти передбачають оновлення та утеплення  дитячих садків, школи,  влаштування сучасних спортивних майданчиків, створення та облаштування медичних закладів.
Нагадаємо, вчора на засіданні Уряду було затверджено перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку на загальну суму 2,6 млрд грн, що фінансуватимуться з коштів ДФРР у 2017 році.
Для фінансування з ДФРР у 2017 році визначено 767 проектів
«Ми маємо чітке бачення, скільки і які проекти будуть реалізовані цього року у місцевих громадах. Це конкретна перспективна інфраструктурна карта регіонів. Ми бачимо, що в регіонах за рахунок такого інструменту децентралізації як ДФРР з’являться або будуть модернізовані  294 освітніх об’єкти, 148 заклади медицини та соціального захисту, буть реалізовані 77 проектів щодо реконструкції дорожньо-транспортної інфраструктури. Крім того, будуть реалізовані 84 спортивних проекти, це більше ніж 10% від всього обсягу фінансування ДФРР. Ми вперше маємо такий показник розбудови спортивної інфраструктури. Це чергова хвиля якісних змін у житті громад та українців, які матеріалізуються у вигляді реальних об’єктів завдяки децентралізації», – зазначив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)