21 / Червень, 2024

Використання гуманітарної допомоги комунальними підприємствами у порядку, ініційованому та підтриманому Асоціацією міст України, схвалила у першому читанні проєкту Закону України «Про внесення змін до статті 15 Закону України «Про гуманітарну допомогу» щодо переліку набувачів гуманітарної допомоги», реєстр. №11155-1 Верховна Рада України 20 червня 2024 року.

Діюча редакція Закону України «Про гуманітарну допомогу» забороняє використовувати гуманітарну допомогу тими підприємствами, які серед іншого отримують прибуток. Відповідно комунальні підприємства водо- та теплопостачання, які є суб’єктами господарювання, створеними з метою отримання прибутку, не можуть використовувати у своїй діяльності гуманітарну допомогу навіть при тому, що не отримують від держави компенсації з різниці в тарифах.

Асоціація міст України закликає муніципалітети підтримати необхідний всім законопроєкт №11155-1 зверненнями до профільного Комітету ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів та продовжує працювати для забезпечення вирішення проблем використання гуманітарної допомоги комунальними підприємствами.

 

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)