04 / Жовтень, 2016

4 жовтня внесено зміни до деяких постанов Кабінету Міністрів України, які оптимізують систему професійного навчання державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування шляхом більш активного залучення молоді, уникнення бюрократизації навчального процесу та сприяння побудові кар'єрної моделі державної служби.

Постанова Уряду від 27 вересня 2016 р. № 674 прийнята на виконання Закону України "Про державну службу" та Стратегії реформування державного управління України на 2016-2020 роки.

Згідно з документом, особи, які вступили до вишів до набрання чинності цією постановою, продовжують навчання на спеціальностях галузі знань “Державне управління” або спеціальності “Публічне управління та адміністрування” галузі знань “Управління та адміністрування” і працевлаштовуються на умовах, що були визначені до набрання чинності цією постановою.

Документом, зокрема,  визначено умови призначення стипендії для осіб, які навчаються за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування”. На час такого навчання за державним замовленням за денною формою встановлюється стипендія у розмірі середньої заробітної плати за останнім місцем роботи, але не більш як 2700 гривень на місяць з дня набрання чинності Законом України “Про державну службу”.

Окрім цього, визначено, що у 2017—2018 роках виконання держзамовлення на підвищення кваліфікації держслужбовців та посадових осіб місцевого самоврядування Національного агентства з питань державної служби здійснюється навчальними закладами, що перебувають у сфері управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства соціальної політики, Державної фіскальної служби, Міністерства юстиції, Міністерства екології та природних ресурсів, Міністерства закордонних справ та Національної академії педагогічних наук, поза конкурсом.

За інформацією Урядового порталу

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)