14 / Жовтень, 2022
13 жовтня 2022 року відбувся другий вебінар для представників органів місцевого самоврядування щодо роботи в Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва  (ЄДЕССБ) в рамках наповнення Єдиного державного адресного реєстру.

Нагадаємо, Асоціація міст України в рамках меморандуму про співпрацю з Міністерством цифрової трансформації спільно з Мінрегіоном проводить навчання для фахівців органів місцевого самоврядування з використання інтерфейсу внесення відомостей про наявні геодані в межах територіальних громад до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

На вебінарі було представлено інтерфейс інструменту верифікації вулиць та будівель і продемонстровано  безпосередній процес роботи у системі. Увага приділялася також питанню необхідності підготовки органами місцевого самоврядування даних (обмінних файлів)  для завантаження в ЄДЕССБ.
Також під час заходу у відповідь на запити органів місцевого самоврядування після першого вебінару було надано роз‘яснення щодо розмежування Національної інфраструктури геопросторових даних (НІГД) та ЄДЕССБ в частині завантаження геоданих.
Враховуючи стислі строки, передбачені законодавством на наповнення Реєстру та проведення верифікації адрес органами місцевого самоврядування та для забезпечення ефективності і оперативності цього процесу, на центральному рівні проводиться підготовча  робота, розроблені  детальні інструкції, механізми та алгоритми.
Пропонуємо відео навчання:
 

Відео першого вебінару, що відбувся 6 жовтня, доступне за посиланням.
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)