Надання освітніх послуг в ОТГ – тема практикуму в Київському РВ АМУ

01 / Травень, 2017
27 квітня в Київському регіональному відділенні Асоціації міст України відбувся практикум із застосування законодавства на тему: «Освітні послуги в ОТГ. Формування освітнього округу». Захід організовано в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
У практикумі взяли участь голови, заступники та представники органів управління освітою об’єднаних територіальних громад, міських і селищних рад потенційних ОТГ, директори загальноосвітніх шкіл.
Виконавчий директор Київського регіонального відділення АМУ Гаррі Мартін та модератор практикуму, головний спеціаліст відділу освіти Міністерства фінансів України Оксана Притула розповіли про застосування законодавства в галузі освіти. Зокрема, йшлося про особливості реформування системи освіти, практичні аспекти формування та діяльності закладів освіти в умовах децентралізації, управління освітою в об’єднаних громадах (створення власного органу чи делегування повноважень), формування освітнього округу, організацію та прийняття управлінських рішень, контроль за їх виконанням та комунікацію.
 
 
Під час практикуму із питаннями та пропозиціями щодо удосконалення формули розподілу освітньої субвенції, умов оплати праці педагогічних працівників, функцій та повноважень органів управління освітою в об’єднаних територіальних громадах, удосконалення нормативно-правових актів в частині створення опорних шкіл, оптимізації мережі загальноосвітніх та інших навчальних закладів виступили начальник відділу освіти селищної ради Пісківської ОТГ В.Шашенко та директор Пісківського НВО С.Казак, директор Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів В.Ковальчук заступник Українського міського голови О.Кирилюк, заступник Фастівського міського голови О.Давиденко та ін.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)