07 / Квітень, 2017
6 квітня на засіданні Урядового комітету з питань економічної та правової політики, розвитку паливно-енергетичного комплексу, інфраструктури, оборонної та правоохоронної діяльності було схвалено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій».
Проект змін до Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій був надісланий на погодження до Асоціації міст України. Експерти АМУ його проаналізували та погодили.
Проект розробило Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ з метою врегулювання питання відшкодування виконавцям послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій енергопередавальними організаціями витрат за спільне використання технологічних електричних мереж.
Відповідно до діючих Правил користування електричною енергією, електропередавальні  організації, які використовують технологічні електричні мережі інших власників електричних мереж, сплачують останнім плату за спільне використання технологічних електричних мереж. Розмір такої плати визначається відповідно до Методики обрахування плати за спільне використання технологічних мереж, затвердженої постановою НКРЕ від 12.06.2008 №691.
Враховуючи ту обставину, що НКРЕКП відмовляло обслуговуючим багатоквартирні будинки підприємствам у погодженні кошторисів, в яких наводився розрахунок такої плати, мотивуючи свою позицію неузгодженістю окремих нормативно-правових актів, Мінрегіон підготував зміни до Порядку для вирішення цієї проблеми.
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)