Муніципалітети мають алгоритм дій на випадок надзвичайних ситуацій під час опалювального сезону – Олександр Слобожан

13 / Вересень, 2022
Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан в ефірі телеканалу «Еспресо» розповів про підготовку муніципалітетів до опалювального сезону, роботу з відновлення зруйнованих обʼєктів інфраструктури та готовність держави до надзвичайних ситуацій.
«На сьогодні в Україні зруйновано понад 400 обʼєктів критичної інфраструктури, які забезпечують теплопостачання та постачання гарячої води. Для відновлення зруйнованих ТЕЦ у Чернігові, Охтирці і Кременчуці виділено по 100 млн грн з резервного фонду Держбюджету. На відбудову ТЕЦ у Харкові міський бюджет вже виділив 60 млн грн, з державного бюджету планується виділення 70 млн грн», – розповів О. Слобожан.
Виконавчий директор АМУ додав, що підготовка міст до опалювального сезону продовжується. На випадок надзвичайних ситуацій з резервного фонду Держбюджету виділено 1,4 млрд грн для ДСНС на закупівлю спеціального обладнання – генераторів, мобільних котелень, теплових пунктів, – які спроможні забезпечити людей теплом.
Олександр Слобожан зазначив, що після участі в засіданні Правління АМУ представників ДСНС кожний муніципалітет отримав алгоритм дій на випадок надзвичайних ситуацій під час опалювального сезону. Органи місцевого самоврядування формують відповідні схеми розміщення додаткового обладнання, облаштування пунктів обігріву та теплових пунктів.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)