26 / Квітень, 2024

18 квітня 2024 року відбувся Міжнародний урбаністичний форум «Економіка відновлення: національний та регіональний вимір», організований Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана в партнерстві з Асоціацією міст України.

Меморандум про співпрацю між ВАОМС «Асоціація міст України» та Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана був підписаний 2 травня 2023 року. 

Про необхідність обʼєднання зусиль та визначення на державному рівні стратегії майбутнього через затвердження Концепції відновлення місцевого самоврядування України, підготовленої разом з міжнародними інститутами та схваленої Правлінням Асоціації міст України, зазначила від АМУ Радниця Голови Асоціації міст України Оксана Продан.  

У Форумі взяли участь представники профільних комітетів Верховної Ради України, Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, Державного агентства розвитку туризму України, інших державних установ, Національної академії наук України, муніцилітетів, провідні вітчизняні та міжнародні експерти з економіки та урбаністики, державної, регіональної та міської політики, туризму.

Мета заходу: обговорення сучасного стану і перспектив розвитку територіальних громад, регіонів та окремих секторів національної економіки України з урахуванням наявних викликів і загроз, а також визначення стратегічних напрямів їх відновлення у післявоєнний період.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)