30 / Листопад, 2016

 

Держенергоефективності ініціює продовження у 2017 році дії місцевих програм додаткової компенсації частини вартості "теплих кредитів".

Органам місцевого самоврядування рекомендується спільно з місцевими органами виконавчої влади вжити для цього вичерпних заходів та виділити фінансування на їх реалізацію. 

Ефект для населення, на переконання Держенергоефективності, особливо відчутний, коли люди отримують безповоротну грошову допомогу на енергоефективні заходи не лише з державного, а й місцевих бюджетів. Так, у 2016 році прийнято 207 місцевих програм у всіх регіонах України.

Детальніше у листі Держенергоефективності до Прем'єр-міністра України В.Гройсмана

У відповідь на звернення Держенергоефективності В.Гройсман дав доручення обласним та Київській міській держадміністраціям вжити відповідних заходів щодо:

- продовження дії на 2017 рік та наступні роки регіональних, місцевих програм відшкодування частини суми за кредитами населення, ОСББ та ЖБК на потреби термомодернізації житлових будівель, впровадження енергоефективних заходів;

- передбачення у місцевих бюджетах на 2017 рік фінансування відповідних заходів;

- прискорення запровадження порядків викорситання коштів, визначених місцевими програмами;

- проведення на постійній основі широкомасштабної роз'яснювальної роботи серед населення стосовно урядової та місцевих програм стимулювання до впровадження енергоефективних заходів.

Читати резолюцію Прем'єр-міністра України

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)