11 / Листопад, 2021
На виконання пункту 11 Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 рр. Уряд затвердив механізм перерахунку вартості теплової енергії для комерційних споживачів. При цьому, вартість відповідних послуг для побутових споживачів та бюджетної сфери не змінюватиметься, оскільки ціна природного газу для них є фіксованою.
Ухвалена постанова дає підприємствам ТКЕ можливість щомісячно змінювати розмір нарахованої комерційним споживачам плати за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води у разі зміни ціни природного газу. Таким чином ці підприємства зможуть мінімізувати свої збитки, пов’язані з коливанням ціни на природний газ. 
Асоціація міст України очікує на виконання найближичим часом підписантами Меморандуму всіх інших, взятих на себе зобов'язань щодо застосування фінансових компенсаторів втрат місцевих бюджетів, у першу чергу, відшкодування з державного бюджету заборгованості в різниці в тарифах.
 
Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)