19 / Жовтень, 2023

Делегація угорського міста Папа в жовтні 2023 року відвідала прикордонну Сумщину для налагодження співпраці з містом Лебедин.

Меморандум про співпрацю і партнерство між містами двох країн підписали Світлана Горошко, секретар Лебединської міської ради, виконуюча обов’язки міського голови, та Томаш Альдозо, мер міста Папа, Угорщина.

Ця угода, зазначають підписанти, має на меті налагодити співпрацю між Лебединською міською територіальною громадою та муніципалітетом міста Папа і започаткувати стратегічну співпрацю, засновану на європейських цінностях, взаємній повазі та розумінні в економічній, культурній, освітній та спортивній сферах.

Згідно з документом, це буде досягнуто шляхом реалізації спільних проєктів та програм, розвитку співпраці у зазначених сферах.

У ході візиту делегація муніципалітету Папа ознайомилася з особливостями місцевого самоврядування в умовах воєнного стану, культурними та історичними надбаннями Лебединської територіальної громади.

Сторони також обговорили майбутні кроки щодо поглиблення партнерства.

Таке партнерство стало результатом низки підготовчих заходів, зокрема, навчального візиту делегації Асоціації міст України до Угорщини та онлайн-зустрічі «Як фінансувати партнерство між угорськими та українськими муніципалітетами», організованих Угорською національною асоціацією органів місцевого самоврядування (TÖOSZ), Асоціацією міст України та Радою європейських муніципалітетів та регіонів (CEMR) у межах Проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та міжнародне співробітництво», що реалізовується за підтримки Програми "U-LEAD з Європою".

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)