17 / Травень, 2024

14-15 травня 2024 року в рамках головної інженерної виставки країни – «AQUATHERM KYIV 2024» в Києві відбувся Форум-практикум «Відбудова в дії: інженерно-технічні рішення для розвитку ЖКГ», партнером якого виступила Асоціація міст України.
 
Про можливості використання європейського досвіду для вирішення проблемних питань підприємств теплопостачання, водопостачання та водовідведення та впровадження директив ЄС у нормативно-правові акти України зазначив під час своїх виступів експерт Аналітичного центру Асоціації міст України Олег Гарник.

Зокрема, він закцентував увагу на зменшенні спроможності місцевих бюджетів з підтримки реалізації інноваційних проєктів зазначених підприємств внаслідок вилучення «силового» ПДФО, невідшкодуванні державою заборгованості з різниці в тарифах, недосконалій тарифній політиці держави. 
 
Крім того, О.Гарник зазначив про необхідність реалізації проєктів з будівництва об’єктів розподіленої генерації – когенераційних установок різних типів для підприємств ТКЕ, сонячних електростанцій для підприємств ВКГ, про що Асоціація міст України звернулась до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля. 

Участь у заході взяли голови громад, їх заступники, керівники та спеціалісти виконавчих органів сільських, селищних, міських рад, керівники та фахівці підприємств житлово-комунального господарства, представники центральних органів виконавчої влади, а також бізнесу.

Під час Форуму-практикуму учасники поділилися власним досвідом з реалізації інноваційних проєктів, у тому числі і з встановлення об’єктів розподіленої генерації.

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)