Глава Уряду закликав Верховну Раду розпочати осінню сесію з обговорення медичної, освітньої та пенсійної реформ

14 / Липень, 2017
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав Верховну Раду України розпочати восени нову сесію з розгляду найбільш актуальних питань перебудови держави, а саме – подальшої імплементації освітньої, медичної  та пенсійної реформ. Про це Глава Уряду сказав під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді.
Володимир Гройсман подякував парламентаріям за результативне голосування 13 липня і ухвалення змін до Державного бюджету та схвалення проекту закону про підвищення пенсій у першому читанні. Глава Уряду наголосив, що це «важливий крок масштабної пенсійної реформи, яка дозволить розпочати процес відновлення справедливості  до людей, які працювали все життя».
«Колеги  з Блоку Петра Порошенка, дуже дякую вам за розуміння. Колеги з «Народного фронту», вдячний за підтримку Уряду і підтримку рішень, які насправді важливі для громадян. Друзі, дякую, і переконаний, що восени ми з новими силами продовжимо якісні зміни в країні, - сказав Володимир Гройсман. - Хотів би подякувати іншим фракціям за те, що час від часу ми знаходимо розуміння і ви допомагаєте зробити рішення кращими. Я за те, щоб ми перестали ділити зал за прапорами, і щоб нас об’єднував єдиний – державний прапор. Працюємо далі - змінюємо країну». А далі, підкреслив Володимир Гройсман, на порядку денному – реформи сфери охорони здоров’я та освіти.
«Впевнений, що в цих стінах буде ухвалення трьох реформ – освіти, охорони здоров’я та пенсійної реформи», - сказав Прем’єр-міністр.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)