16 / Лютий, 2024

9 та 15 лютого 2024 року Асоціація міст України передала Олександрівському старостату Станіславської сільської територіальної громади Херсонської області будівельні матеріали від іспанської недержавної організації – Фонду Майорки.

Деокуповані населені пункти Станіславської громади продовжують перебувати в зоні активних ворожих обстрілів та є одними з найбільш постраждалих і зруйнованих унаслідок повномасштабної російської агресії.

Олександр Бабуцький, Начальник Станіславської сільської військової адміністрації, висловив вдячність Асоціації міст України за підтримку територіальної громади в цей критичний для неї час і наголосив, що передані будівельні матеріали – ліс, бруси, кроква та інше - підуть на відбудову пошкодженого житла, адже вцілілого тут практично не залишилось. Село розташоване на березі лиману, і поривчасті вітри зривають тимчасовий захист пошкоджених будівель.

Наталія Каменецька, староста Олександрівського старостинського округу подякувала Асоціації міст України за підтримку їх деокупованого села, в якому поступово відроджується життя. «Незважаючи на ризики, люди повертаються до рідної домівки. Тож виникає нагальна потреба і в відбудові осель, і в гаджетах для дистанційного навчання», - коментує ситуацію староста.

Лариса Оленковська, виконавча директорка Херсонського регіонального відділення Асоціації міст України, зазначає, що потреба в будівельних матеріалах для відновлення є вкрай необхідною, адже на тлі поступової відбудови зруйнованого першочерговим завданням громади є оперативна ліквідація наслідків постійної ворожої агресії. В умовах зими це потреба номер один, щоб зберегти пошкоджені об’єкти від подальшого руйнування.

Це не перша спільна допомога від Фонду Майорки та Асоціації міст України для постраждалих громад. Торік восени лісоматеріали отримала Чорнобаївська сільська територіальна громада Херсонської області, вже цього року допомогу отримала Первомайська селищна територіальна громада Миколаївської області.

Будівельні матеріали деокупованим громадам передано в рамках проєкту «2022911 – Підтримка українських муніципалітетів у врегулюванні збройного конфлікту», що реалізує Асоціація міст України за фінансової підтримки іспанської недержавної організації Фонд Майорки.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)