Експерти АМУ взяли участь у координаційному семінарі програми РАДА щодо практики організації спільних заходів з парламентськими комітетами ​

07 / Жовтень, 2016

 

6 жовтня експерти Асоціації міст України взяли участь у координаційному семінарі з практики організації спільних заходів з парламентськими комітетами та структурними підрозділами Апарату Верховної Ради України. Проводила семінар Програма USAID «РАДА».

У заході взяли участь завідувачі секретаріатів парламентських Комітетів, керівники відділів Апарату Верховної Ради України, представники проектів міжнародної технічної допомоги, які співпрацюють з Парламентом. Асоціацію міст України та проект ПУЛЬС представили директор ЦАРЗ Я.Рабошук та аналітик з питань бюджету В.Кобялко.

Під час семінару учасникам презнтовано:

  • досвід та приклади співпраці міжнародних проектів з окремими комітетами Парламенту,
  • організаційні аспекти ефективної співпраці міжнародних партнерів з Верховною Радою України,
  • потенційні інформаційно-комунікаційні можливості щодо висвітлення співпраці.

Під час дискусії учасники мали змогу висловити свої пропозиції та рекомендації щодо розширення можливостей співробітництва з Парламентом.

Завідувачі секретаріатів парламентських Комітетів у ході доповідей відзначили позитивний досвід співпраці на прикладі ефективного партнерства з Асоціацією міст України. Представники АМУ запевнили, що Асоціація і надалі готова надавати аналітичну та інформаційну підтримку, бути партнером парламентських Комітетів.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)