25 / Травень, 2017
23-24 травня у місті Славутич відбувся тематичний семінар «Досвід Славутича у впровадженні проекту в сфері термомодернізації будівель» до участі у якому були запрошені представники органів місцевого самоврядування оранізацій. Участь у семінарі взяв аналітик Аналітичного центру Асоціації міст України Олег Гарник.
З привітальним словом перед учасниками семінару виступили Юрій Фомічев, міський голова Славутича, та Ян Ваандерс, керівник Команди підтримки Програми CoM-DeP.
У практичній частині семінару його учасники представили такі презентації:
  • «Програма ‘Угода мерів – Демонстраційні проекти’ в Україні: проміжні результати та винесені уроки» - Максим Верещак, експерт Команди підтримки;
  • «План дій зі сталого енергетичного розвитку міста Славутич, як інструмент залучення інвестицій» - Віктор Шевченко, заступник міського голови Славутича;
  • «Реалізація Плану дій зі сталого енергетичного розвитку м. Славутич – проведення термомодернізації 2-х об’єктів бюджетної сфери» - Лариса Нікітенко, менеджер проекту.
По закінченню презентацій, Віктор Шевченко, заступник міського голови Славутича, провів оглядову екскурсію по загальноосвітній школі № 2 та дошкільному навчальному закладу № 1, де за умови співфінансування відбуваються роботи з енергоефективної термомодернізації. Під час огляду об’єктів учасники семінару мали змогу безпосередньо поспілкуватися з представниками будівельної компанії та організацій, що здійснювали проектування об’єктів та забезпечують технічний нагляд. Окрім того, у семінарі взяли участь представники виробників будівельних матеріалів, що використовуються для термомодернізації будівель.
Учасники семінару змогли окреслити для себе весь комплекс проблем, що виникає під час підготовки проектів на співфінансування, розробці проектної документації з термомодернізації, проведення безпосередньо робіт, забезпечення авторського та технічного нагляду, прийняття виконаних робіт та подання звітності. 

 

 

Галузь: 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)