До уваги ЗМІ! «Маршрути успіхів» Асоціації міст України вивчатимуть реформу ЖКГ в Тернополі

14 / Липень, 2017
20 липня о 10.20 у приміщенні Тернопільської міської ради («зелена» кімната) відбудеться  спільний брифінг виконавчого директора Асоціації міст України Олександра Слобожана  та Тернопільського міського голови Сергія Надала. Тема: досвід Тернополя у модернізації системи централізованого теплопостачання та впровадження альтернативної енергетики.
Акредитація ЗМІ у прес-службі Тернопільської міської ради за телефонами 096-720 40 69 або 352-40 41 24.
20-21 липня міські голови та керівники комунальних підприємств з усієї України відвідають Тернопіль з навчальним візитом, який організує Асоціація міст України в рамках загальнонаціональної програми обмінних візитів для посадових осіб органів місцевого самоврядування «Маршрути успіхів» проекту USAID «ПУЛЬС».
Учасники візиту вивчатимуть досвід Тернополя щодо реформування житлово-комунального господарства, модернізації систем централізованого теплопостачання та впровадження альтернативної енергетики. Також представники міст відвідають індивідуальний тепловий пункт погодного регулювання із теплообмінником, оглянуть будинки, в яких проведено термомодернізацію.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)