Бюджетне забезпечення органів місцевого самоврядування у 2017 році - тема регіональної платформи в Одесі

15 / Грудень, 2016

Учасники регіональної платформи Асоціації міст в Одесі обговорили реформу децентралізації.

14 грудня відбулося засідання регіональної платформи з вироблення політики у сфері місцевого самоврядування в Одеському РВ АМУ у рамках проекту ПУЛЬС. Захід присвячено двом основним темам: «Про бюджетне забезпечення органів місцевого самоврядування у 2017 році» та «Питання та проблеми, які пов’язані з процесом об’єднання територіальних громад в ході впровадження «Децентралізаційного марафону-2016».

У засіданні платформи взяли участь міський голова Одеси Геннадій Труханов, виконавчий директор Одеського РВ АМУ В’ячеслав Демченко, регіональні консультанти АМУ Олеся Голинська, Юрій Ямковой і Євгенія Генова, директор департаменту фінансів Одеської міськради Світлана Бедрега, народні депутати України Віталій Барвіненко, Павло Унгурян, Олександр Пресман і Василь Гуляєв.

  

Учасники платформи відзначили важливість посилення ролі органів місцевого самоврядування та реалізації реформ, але наголосили й на проблемах, які виникають в ході її втілення. Зокрема, міські голови наголосили на неприпустимості зволікання з наданням містам повноважень архітектурного контролю, висловили критичні зауваження щодо бюджетних змін та додаткового навантаження, яке чекає на місцеві бюджети з наступного року.

Консультант з питань бюджету РВ АМУ О.Голинська поінформувала про особливості змін у бюджетному процесі з наступного року, що пов’язані із запровадженням програмно-цільового методу бюджетування.

Міські голови також звернулися до депутатів з проханням підтримати законопроекти про передачу земель за межами населених пунктів органам місцевого самоврядування та про приєднання населених пунктів до вже утворених ОТГ.

  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)