28 / Листопад, 2022
В рамках Меморандуму про співпрацю між  Асоціацією міст України та Державним підприємством «ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ» проводяться консультаційні роботи щодо організації та проведення прозорих електронних аукціонів з продажу та оренди майна і земельних ділянок комунальної власності в електронних системах.
29 листопада об 11.00 відбудеться вебінар щодо відновлення роботи в електронній системі земельних торгів. Запрошуємо громади на консультації.
Нагадаємо, що 16 листопада 2022 року Президент України підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та удосконалення законодавства щодо охорони земель" №2698-ІХ, який відновлює онлайн-аукціони з оренди сільськогосподарських земель державної та комунальної власності, які були призупинені на період воєнного стану.
Крім відновлення земельних аукціонів, нова редакція Закону суттєво покращує процеси раціонального використання земель: 
  • запобігає необґрунтованому вилученню земель сільгосп призначення для несільськогосподарських потреб; 
  • закріплює потребу захисту від шкідливого антропогенного впливу;
  • дає право викупити земельні ділянки певним категоріям осіб, які були позбавлені цього права раніше.
Тому цього разу на вебінарі поговоримо про таке:
що обов’язково потрібно зробити людям, які взяли в оренду земельну ділянку після введення воєнного стану,
які категорії осіб можуть викупити земельні ділянки без проведення земельних торгів та на яких умовах,
що робити з аукціонами, які були оголошенні до початку воєнного стану, але  досі в статусі очікування підписання протоколу чи договору,
чи змінюється процес проведення земельних торгів під час передачі в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення,
коли можна почати оголошувати земельні торги за оновленим законом.
Подія буде корисною для організаторів земельних аукціонів, для землевпорядників, працівників департаментів землеустрою, юристів, та потенційних покупців, які взяли чи планують в оренду земельні ділянки після введення воєнного стану.
Усі зареєстровані учасники отримають посилання на трансляцію в день проведення заходу. Реєструйтеся, щоб не пропустити подію! 
Реєстрація за посиланням.
https://info.prozorro.sale/storage/uploads/public/637/766/8d0/6377668d0476b372742487.png
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)