27 / Грудень, 2022
29 грудня о 10:00 Асоціація міст України спільно з Фондом державного майна України та ДП "Прозорро.Продажі" організовує практичний онлайн-вебінар для сільських, селищних та міських рад на тему орендних відносин комунального майна та змін до законодавства в період воєнного стану.
Мета заходу —  обговорення та оновлення стратегічного напрямку розвитку сфери комунального майна громад та визначення нових секторальних проблем, реалізації нормативних актів на місцях в період воєнного стану.
Спільно з центральними органами виконавчої влади Асоціація міст України планує вирішити та роз’яснити ряд проблемних питань у сфері орендних відносин комунального майна та надати пропозиції Фонду державного майна України по внесенню змін до діючих нормативних актів.
 
Спікери:
Заступник Голови ФДМУ  Антонєнко Леонід — зміни до чинного законодавства у сфері орендних відносин, які очікуються найближчим часом.
Керівник Департаменту оренди та розпорядження державним майном ФДМУ Назарій Задирайко — питання/відповіді на звернення громад, шляхи вирішення проблематики у період воєнного стану.
Експерт державного підприємства «Прозорро.Продажі» Марія Захаренко — зміни у проведенні аукціонів на електронних сервісах в період воєнного стану.
 
Для участі в заході потрібно перейти за посиланням
Ідентифікатор конференції: 897 8019 5891
Код доступу: 282455
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)