Асоціація міст України організовує відпочинок дітей з територій ведення бойових дій

16 / Серпень, 2022
Асоціація міст України спільно з Європейським комітетом регіонів реалізовує програму реабілітації та оздоровлення дітей, які проживають в громадах, що знаходяться в зоні бойових дій.
Мета програми — оздоровити дітей, познайомити зі світом, стабілізувати їх емоційний стан, дати практику іноземної мови, відволіктися від травмуючих переживань війни.
Завдяки злагодженим діям мерів українських і європейських міст, близько 200 українських дітей вже відпочили в п’яти літніх таборах за кордоном.
Так, навесні у місті Нім (Франція) провели зміну у таборі діти із Семенівської громади Чернігівськоі області. Влітку на острові Майорка (Іспанія) відпочили діти з Бучі Київської області, в Прейлі (Латвія) - діти з Ніжинської громади Чернігівськоі області, у Римі (Італія) - діти з Чугуєва Харківськоі області, в регіоні Марамуреш (Румунія) - діти з різних громад, які знаходяться на територіях бойових дій.
 
 
 
Діти беруть участь у спортивних, культурних і музичних заходах, екскурсіях, відпочивають на свіжому повітрі, знайомляться з роботою муніципалітетів.

 
Спільна програма Асоціації міст України та Європейського комітету регіонів з організації таборів для дітей, які постраждали від війни, запланована на  2022 та 2023 роки.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)