08 / Лютий, 2023
Дитячий Фонд ООН (ЮНІСЕФ) за участі  регіонального радника ЮНІСЕФ із захисту дитини Аарона Грінберга провів обговорення становища дітей в Україні та стратегії їх захисту в короткотерміновій та середньотерміновій перспективі. Одного з ключових партнерів ЮНІСЕФ, Асоціацію міст України, представляв Назар Миколюк.

Під час зустрічі піднімалися проблемні питання захисту прав дітей на державному та локальному рівні. Зокрема, йшлося про деінституціалізацію та розвиток послуг для сімей з дітьми на рівні територіальних громад, недосконалість законодавства України, необхідність популяризації та розвитку сімейних форм виховання.

Назар Миколюк звернув увагу на необхідності розвитку ініціативи “Громада, дружня до дітей та молоді”, яка реалізується в Україні за участю Уряду, ЮНІСЕФ, Асоціації міст України та партнерів. Зазначена ініціатива передбачає концентрацію фінансових та кадрових ресурсів громади задля вирішення проблем дітей та молоді.

За результатами зустрічі ЮНІСЕФ і партнери домовились, об’єднавши зусилля, спільно адвокатувати розвиток послуг у громадах, запобігання потрапляння дітей в інтернатні установи та ініціювання змін до законодавства щодо підвищення рівня захисту дітей.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)