18 / Жовтень, 2023

20 жовтня 2023 року відбудеться презентація результатів опитування представників місцевого самоврядування щодо дотримання правил етичної поведінки виборними посадовими особами та депутатам місцевих рад, проведеного Програмою Ради Європи «Посилення доброго демократичного врядування і стійкості в Україні» на замовлення Національного агентства з питань запобігання корупції  за сприяння  Асоціації міст України .

У рамках заходу також планується обговорити спільні кроки для розбудови подальшого діалогу держави та місцевого самоврядування для напрацювання нормативних актів та методичних матеріалів.

Серед спікерів:

  • Олександр НОВІКОВ, Голова Національного агентства з питань запобігання корупції;
  • Мачей ЯНЧАК, Голова Офісу Ради Європи в Україні;
  • Олександр СЛОБОЖАН, Виконавчий директор Асоціації міст України

Презентація транслюватиметься онлайн з 10:00 на Фейсбук-сторінках Програми Ради Європи, Національного агентства з питань запобігання корупції,  Асоціації міст України .

Відповідно до Державної антикорупційної програми на 2023-2025 рр., Національним агентством з питань запобігання корупції у 2023 році проводиться аналітичне дослідження та підготовка аналітичного звіту щодо актуального стану проблем, пов’язаних з виконанням правил етичної поведінки депутатами місцевих рад та виборними особами місцевого самоврядування, а також щодо можливих механізмів притягнення до відповідальності зазначених осіб за порушення таких правил. За запитом НАЗК Програма Ради Європи «Посилення доброго демократичного врядування і стійкості в Україні» надає консультаційну підтримку для проведення відповідного дослідження. Першим кроком спільної діяльності було проведення широких опитувань представників місцевого самоврядування щодо перелічених питань.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)