22 / Липень, 2022
24 червня набула чинності нова редакція Методики обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї для надання соціальних послуг, затверджена наказом Мінсоцполітики від 17.05.2022 № 150. Зазначена методика застосовується для визначення права особи на отримання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів, з установленням диференційованої плати, за рахунок отримувача соціальних послуг або третіх осіб, права особи, яка надає соціальні послуги з догляду без провадження підприємницької діяльності на непрофесійній основі, на отримання компенсації за догляд та розміру компенсації.
Асоціація міст України звертає увагу органів місцевого самоврядування – на сьогодні попередня редакція методики, затверджена наказом Мінсоцполітики № 419, втратила чинність! Хоч вона і зазначена як «чинна» на офіційному веб-сайті Верховної Ради України, це не відповідає дійсності, оскільки новий наказ № 150 юстований та опублікований в Офіційному віснику України (інформація з Єдиного державного реєстру НПА).
АМУ рекомендує органам місцевого самоврядування керуватись чинною Методикою обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї для надання соціальних послуг.
 
 
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)