26 / Серпень, 2022

25 серпня відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань реалізації в Україні Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» під головуванням Державного секретаря Кабінету Міністрів, співголови Координаційної ради з питань реалізації в Україні Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» Олександра Яреми. Асоціацію міст України представила експертка з правових питань Інна Скляр.
Під час засідання було розглянуто інформацію про стан виконання заходів плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2021 – 2022 роках. Учасники обговорення підтримали прохання звернутися до Мін’юсту з пропозицією прискорити виконання заходу щодо запровадження єдиного підходу до верифікації бенефіціарних власників, враховуючи його актуальність під час підготовки пропозицій, які стосуються санкцій у зв'язку з агресією росії проти України. Також фахівці прийняли рішення звернутися до Мінінфраструктури з проханням подати пропозиції стосовно відкриття доступу до відомостей про автомобільні дороги загального користування державного та місцевого значення, а також створення додаткових механізмів для моніторингу інфраструктурних проектів з урахуванням умов воєнного стану.
Учасники засідання домовилися розпочати розроблення шостого національного плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»  у 2023 – 2024 роках. Вже найближчим часом відбудеться робоча зустріч для підготовки пропозицій щодо розроблення плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2023 – 2024 роках.
Пропозиції до нового плану дій можна подати, написавши на адресу i.sklyar@auc.org.ua

Довідково. Партнерство «Відкритий уряд» (OGP) об'єднує уряд, громадянське суспільство та громадян для створення планів дій, які роблять уряди більш інклюзивними, чуйними та відповідальними. Ініціатива OGP була започаткована у 2011 році для забезпечення міжнародної платформи для внутрішніх реформаторів, які прагнуть зробити свої уряди більш відкритими, підзвітними та чуйними до громадян.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)