АМУ оголошує відбір ОТГ для участі в річному циклі роботи групи з підвищення ефективності за напрямом "місцева демократія та взаємодія з громадськістю"

04 / Травень, 2017
Асоціація міст України у рамках проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні», що реалізується спільно з Норвезькою асоціацією місцевих і регіональних влад та Норвезьким інститутом міських і регіональних досліджень, за фінансової підтримки МЗС Норвегії, оголошує відбір об’єднаних територіальних громад (ОТГ) для участі в річному циклі роботи групи з підвищення ефективності за напрямом "місцева демократія та взаємодія з громадськістю".
Групи з підвищення ефективності діяльності ОМС
Групи з підвищення ефективності, норвезька практика, що впроваджується в Україні в рамках спільного проекту АМУ та Норвезької асоціації місцевих і регіональних влад, фінансованого МЗС Норвегії. Кожна група працює за визначеною тематикою. Учасники групи – посадові особи органів місцевого самоврядування 10-15 громад – протягом річного циклу з 4 засідань оцінюють якість послуг, що надаються населенню, або діяльність органу місцевого самоврядування за тим чи іншим напрямом, готують та впроваджують плани підвищення ефективності відповідних галузей. В 2017 році працюватиме низка тематичних робочих групи, а саме в сферах місцевого економічного розвитку,  фінансів та  місцевої демократії.
Для робочої групи, за напрямом місцева демократія, АМУ буде відібрано 10-15 об’єднаних  територіальних громад (ОТГ),  які протягом року пройдуть річний цикл роботи групи, а саме:
  • на початковому засіданні 12-13 червня 2017 року в м. Києві буде презентовано методологію роботи групи, обговорено перелік показників, організацію соціологічного опитування (визначення цільової авдиторії та переліку питань);
  • на другому засіданні групи (в одній із громад учасників групи) учасники сформують реєстр показників (за якими збиратиметься інформація для аналізу), визначать методику та анкету для проведення соціологічного опитування;
  • на третьому засіданні (в одній із громад учасників групи) учасники групи спільно з дослідниками проекту обговорять результати проведеного аналізу показників та соціологічного опитування;
  • на четвертому засіданні в березні 2018 року (в одній із громад учасників групи)  учасники представлять розроблені на основі аналізу плани підвищення ефективності для кожної  ОТГ.
Кожна ОТГ має бути представлена двома учасниками – службовцем органу місцевого самоврядування, відповідальним за питання взаємодії з громадськістю, та депутатом ради.
Участь у навчанні безкоштовна. Всі витрати, пов’язані з участю у засіданнях робочих груп, покриваються організаторами. Дорога – за рахунок відрядження.
Участь у роботі групи з підвищення ефективності зможуть взяти представники ОТГ  у яких:
  • є  бажання працювати над удосконаленням діяльності виконавчого комітету ради за напрямком місцевої демократії та взаємодії з громадськістю, підготувати та впроваджувати плани підвищення ефективності;
  • є можливість забезпечити постійну  участь двох представників ОТГ протягом річного циклу роботи групи.
Для участі у відборі виконавчий комітет  об’єднаної територіальної громади має до 15 травня 2017 року підготувати та подати в АМУ лист за підписом голови ради, де буде вказано ПІБ, посади, контактні дані членів робочої групи від ОТГ та стислу інформацію (максимум 1 стор.) про організацію роботи та  здобутки виконавчого комітету ради за напрямком місцева  демократія та взаємодія з громадськістю.
Заявки приймаються виключно електронною поштою на адресу: n_beskupska@auc.org.ua.
Запитання приймаються до 05 травня 2017 року письмово електронною поштою на адресу: n_beskupska@auc.org.ua.
Про результати відбору буде повідомлено після 22 травня 2017 року.
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)