19.07.2016
Запрошуємо до обговорення попередньо схваленого законопроекту "Про житлово-комунальні послуги"
Версія для друкуВерсія для друку

13 липня парламентський Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства за результатами розгляду узгодженої редакції Законопроекту "Про житлово-комунальні послуги" (№1581-д), підготовленої до другого читання, опублікував для громадського обговорення текст проекту (завантажити).

Нагадаємо, що законопроект прийнято Верховною Радою України за основу 2 лютого 2016 року. Наразі проект №1581-д направлено до Головного юридичного управління Апарату Верховної Ради України для отримання експертного висновку.

Експерти АМУ працюють у складі робочої групи з лютого 2016 року. Над підготовкою законопроекту до другого читання протягом лютого-липня 2016 року працювала Робоча група під головуванням заступника голови комітету, народного депутата України Альони Бабак. У роботі цієї групи постійно брали активну участь і представники Асоціації міст України, пропозиції яких були спрямовані на захист інтересів територіальних громад, органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств.

На переконання експертів Асоціації міст України, прийняття законопроекту у новій редакції сприятиме наданню споживачам якісних житлово-комунальних послуг та створенню дійсно конкурентного середовища на ринку послуг, а також забезпечить підвищення ефективності діяльності підприємств галузі.

 

Всі новини