03.08.2016
Залучення громадян до стратегічного планування розвитку громади
Версія для друкуВерсія для друку

проект з підтримки ОТГ реалізується в рамках  Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії

Триває черговий етап реалізації проекту «Збільшення участі громадян у стратегічному плануванні і плануванні надання публічних послуг у нових об’єднаних громадах України», що передбачає передачу польського досвіду щодо реформування місцевого самоврядування.

За підтримки Асоціації міст України проект реалізується Асоціацією міст Польщі та Фондом міжнародної солідарності у рамках Польсько-Канадської Програми Підтримки Демократії.

21-22 липня у Маківській ОТГ та Меджибізькій ОТГ експерти Агенції сталого розвитку провели тренінги за участі робочих груп зі стратегічного планування розвитку громад.

Представникам  органів місцевого самоврядування, освіти, культури та бізнесу громади презентовано успішні діючі моделі тепличного бізнесу, бджільницького промислу та козиної ферми. Окрім того, учасники тренінгу обговорили результати SWOT-аналізу території та опитування громадян.

 

  

Довідка. Маківська ОТГ та Меджибізька ОТГ увійшли до числа 5 об’єднаних територіальних громад на території України, що з квітня по листопад 2016 року беруть участь у проекті «Збільшення участі громадян у стратегічному плануванні і плануванні надання публічних послуг у нових об’єднаних громадах України».

Всі новини