08.09.2016
Законопроект "Про службу в органах місцевого самоврядування" готується до другого читання
Версія для друкуВерсія для друку

підсумки засідання парламентського Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування

7 вересня відбулося засідання Комітету Верховної Ради з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування.
Комітет, зокрема, розглянув близько половини з приблизно 800 правок народних депутатів до проекту Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування", який готується до другого читання, та визначився щодо них. Розгляд правок до законопроекту планується завершити на наступному засіданні Комітету.
Окрім іншого, у ході засідання розглядалася інформація про хід справ з оскарження громадськістю окремих постанов Верховної Ради щодо перейменувань населених пунктів відповідно до норм закону про декомунізацію. На сьогодні оскаржуються перейменування 5 міст та одного села. Серед них міста, що отримали нові назви Дніпро, Кропивницький, Горішні Плавні, Заводське.
Асоціацію міст України на засіданні представляли аналітики Центру аналізу та розробки законодавства В.Мягкоход та В.Пархоменко.

Всі новини