25.07.2016
Вінницьке РВ АМУ готується до чергового засідання регіональної платформи
Версія для друкуВерсія для друку

22 липня 2016 року у Ладижині відбулися загальні збори Вінницького РВ АМУ.

  

У зборах взяли участь міські голови міст-членів Вінниціього РВ АМУ. Головував на засіданні С.Моргунов, Вінницький міський голова, Голова регіонального відділення. 

На порядок денний було винесено такі питання:

-       Про підсумки робочої зустрічі Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. з головами міст-обласних центрів.

-       Про підготовку до чергового засідання Регіональної платформи з питань просування проектів законодавчих актів щодо підвищення ролі місцевого самоврядування в системі публічного управління.

-       Про проведення фахівцями Регіонального відділення «Децентралізаційного марафону» у потенційних об’єднаних територіальних громадах Вінницької області.

Під час зборів міські голови висловилися щодо таких проблемних питань:

  • Можливість особистого спілкування з представниками профільних міністерств у регіонах (пропонується впровадити виїзні засідання до районних центрів).
  • Необхідність розробки механізму фінансування з місцевого бюджету ремонту доріг державного значення в межах населених пунктів.
  • Впровадження програми «Прозоро» в системі державних закупівель.
  • Зміни до порядку використання коштів екологічного фонду. 
  • Перегляд в сторону зменшення кількості пільгових категорій, запровадження монетизації пільг.
  • Відшкодування чи списання заборгованості по різниці в тарифах та штрафних санкціях, пені за рахунок державних коштів.
  • Забезпечення учасників АТО земельними ділянками або запровадження грошової компенсації.

За результатами обговорення було прийнято рішення провести 30 серпня засідання регіональної платформи з розвитку місцевого самоврядування, на якій обговорити ці питання з народними депутатами України.

  

Учасники зборів ознайомилися з досвідом роботи Ладижинської міської ради щодо розвитку інфраструктури міста та його благоустрою, наповнення міського бюджету, вирішення соціальних проблем жителів, створення нових робочих місць, фінансування освітньої та медичної галузей.

Також міські голови оглянули дендрологічний парк «Ладижинський гай», відвідали дитяче відділення міської лікарні, ознайомились з роботою переробного комплексу ТОВ «Вінницька птахофабрика».

Всі новини